بلاگ

ویژگی های یک لندینگ پیج موفق

لندینگ سایت به اولین صفحه ای که کاربران، از طریق آن وارد سایت می شوند، می گویند.صفحات لندینگ سایت می توانند پر بازدید ترین و پر فروش ترین صفحات سایت باشند. لندینگ پیج، صفحه‌ای منحصربه‌فرد و خارج از چارچوب کلی سایت است. لندینگ پیج به‌عنوان یک مرجع برای بازدیدکنندگان است که آنچه در جست‌وجوی آن هستند را در این صفحه پیدا کنند.

در بازاریابی اینترنتی لندینگ پیج به یک صفحه شاخص در وبسایت شما گفته می‌شود که برای هدفی که در وبسایت یا کمپین تبلیغاتی خود دنبال می‌کنید ساخته شده است. این هدف می‌تواند پر کردن یک فرم، ثبت نام در سایت و یا انجام یک خرید باشد.

هدف اصلی یک لندینگ پیج این است که، در زمینه علاقه مندی بازدیدکنندگان به یک محصول یا خدمت، اطلاعاتی را جمع آوری و آن بازدید را به یک فروش موفق تبدیل کند. اگرچه صفحات فرود به منظور ارائه اطلاعات بسیار خاص طراحی شده اند، اما تبدیل بازدیدکنندگان به لید و مشتری بالقوه، فرآیند ساده‌ای نیست.

می توان از کاربرد های لندینگ پیج به تبلیغات بنری، کمپین تبلیغاتی، بازاریابی ایمیلی، تماس با ما، معرفی محصول، ارتباط بیشتر با کاربران، فروش مستقیم، هدایت کاربران از سایت های دیگر، گرفتن اطلاعات کاربران و .. اشاره کرد.