چرم دنیز

معرفی گروه تولیدی چرم دنیز

گروه تولیدی چرم دنیز فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با رویکرد تولید محصولات با کیفیت چرمی آغاز نموده است .

توجه به کیفیت بالای چرم مصرفی و همچنین به روز بودن مدل ها از مهم ترین دستور کارها در روند تولیدات چرمی دنیز می باشد.

چرم های مصرفی ۱۰۰درصد طبیعی و ایرانی می باشند ، این چرم ها به دلیل ضخامت بالایی که دارند بسیار با دوام هستند ، از انواع چرم های مورد استفاده می توان به چرم گاوی ، بزی و شتری اشاره کرد.

چرم دنیز با رویکرد اشتغال زایی و آموزش برای بانوان سرپرست خانوار توانسته است به مدد  این هنرمندان محصولی زیبا ، با کیفیت و یک اثر هنری تولید کند.

برش های دقیق به کمک دستگاه های اتوماتیک و همچنین دست دوز بودن محصولات دنیز ، این تولیدات را منحصر به فرد کرده است ، علاوه بر این استفاده ازنخ های موم زده به استحکام و دوام هرچه بیشتر محصولات چرمی می افزاید. آستر مورد استفاده در تمام محصولات از آستری اشبالت دورو می باشد که کیفیت و استقامت بالاتری نسبت به نمونه های صنعتی خود دارد.

اطمینان دنیز به مواد مصرفی این نوید را به مشتریان می دهد که کلیه یراق آلات به کار رفته در تولیدات خود را تا یک سال گارانتی کند.

شاید برای همه پیش آمده است که یک کیف با توجه به نیاز های خود را هرگز پیدا نکنند. گروه طراحی چرم دنیز این امکان را دارد که با توجه به خواسته مشتری ، محصولی اختصاصی در طرح و رنگ بندی مورد نظر مخاطب طراحی و تولید نماید.

دیدگاه خود را ارسال کنید.

لطفا دیگاه خود را وارد کنید
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اینجا وارد کنید